Gaziantep'te 9 Aylık Bebek Tecavüze Uğradı » Boşnak HaberBoşnak Haber

28 Mayıs 2024 - 20:29

Gaziantep’te 9 Aylık Bebek Tecavüze Uğradı

Gaziantep’te 9 Aylık Bebek Tecavüze Uğradı
Son Güncelleme :

20 Ağustos 2016 - 2:08

Daha önce İslahiye ve Nizip’te onlarca Suriyeli çocuğun tecavüze uğraması olaylarının ardından bir skandal daha meydana geldi. Suriyeli 9 aylık bebek çadırda tecavüze uğradı.

Gaziantep’in İslahiye ilçesinde 9 aylık Suriyeli kız bebeği tecavüze uğradı.

BirGün’den Hüseyin Şimşek’in haberine göre; Suriye’den kaçarak Gaziantep’in İslahiye ilçesine yerleşen ve burada günübirlik tarım işçisi olarak çalışan ailenin 9 aylık kız bebeğine tecavüz edildi.

ÇADIRA GİRİNCE FARK ETTİ

Çalıştıkları tarlada bebeğini korumak için bir çadır kuran Suriyeli anne, bebeğini kontrol etmek için çadıra gittiğinde dehşet manzara ile karşılaştı.

9 aylık kız bebeğinin tecavüze uğradığını anlayan anne İslahiye Devlet Hastanesi’nde gitti. Doktorlar, acil serviste müdahale ettikleri bebeğe tecavüz edildiği sonucuna vardılar.

Polis ve jandarma 9 aylık bebeğe tecavüz eden zanlının bulunması için soruşturma başlattı.

TECAVÜZCÜ ÇOBAN ÇIKTI

Gaziantep’te kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen şahıs güvenlik güçleri tarafından yakalandı.

Gaziantep Valiliği tarafından olayla ilgili yapılan yazılı açıklama, “19 Ağustos 2016 tarihinde İslahiye ilçemizin Çerçili mahallesinde Suriye vatandaşı bir ailenin aynı çiftlikte çoban olarak çalışan S.D. adlı şahsa kısa süreliğine emanet ettikleri kız çocuğunun cinsel istismara uğradığını fark etmeleri neticesinde, olay İlçe Jandarma Komutanlığımıza intikal ettirilmiştir. Alınan ihbarı değerlendiren güvenlik güçlerimiz tarafından gerçekleştirilen yoğun bir çalışma neticesinde, şüpheli S.D. adlı şahıs yakalanmış olup, adli tahkikat devam etmektedir” denildi.

 

Kaynak: http://www.haberler.com/gaziantep-te-suriyeli-9-aylik-bebek-tecavuze-8713205-haberi/gaziantep-te-suriyeli-9-aylik-bebek-tecavuze-8713205_x_326_o

YORUM YAP