Jet Pilotu itiraf etti : Deprem sonrasında Türkiye'den kız çocuklarını ABD'ye kaçırdık » Boşnak HaberBoşnak Haber

19 Nisan 2024 - 22:55

Jet Pilotu itiraf etti : Deprem sonrasında Türkiye’den kız çocuklarını ABD’ye kaçırdık

Jet Pilotu itiraf etti : Deprem sonrasında Türkiye’den kız çocuklarını ABD’ye kaçırdık
Son Güncelleme :

10 Ocak 2024 - 21:21

Jet Pilotu itiraf etti : Deprem sonrasında T… Amerikalı milyarder Jeffrey Epstein’in cezaevinde intihar etmesiyle gündeme gelen cinsel istismar davasında, “pedofili adası” iddiaları Türkiye’ye uzanıyor. Epstein’ın özel pilotu Nadya Marçinko, 17 Ağıstos 1999 depremi sonrası Türkiye’den kız çocuklarının ABD’ye kaçırıldığını itiraf etti.

Sabah gazetesinin haberine göre; ABD’de cinsel istismar ve fuhuş ağı kurmak suçlamasıyla tutuklanan ve cezaevinde ölü bulunan Jeffrey Epstein’in davasına ilişkin dosyalarda ‘Türkiye’ detayı ortaya çıktı. İstismara uğrayan kız çocuklarının avukatı Katherine W. Ezell’in, Slovak pilot Nadya Marçinko ile gerçekleştirdiği sorgu, belgeler arasında yer aldı. Epstein’ın cezaevindeki intiharı sonrası açılan davalar devam ederken, ABD New York Bölge Hakimi Loretta Preska’nın kararıyla yüzlerce evrak için alınan gizlilik kararları da kaldırıldı. Epstein’ın özel pilotu Nadya Marçinko’nun ifadesinde, Epstein’ın Türkiye’den kız çocuklarını kaçırıp Amerika’ya getirdiğini söylemesi büyük yankı uyandırdı.

 

“ÇOCUKLARI ABD’YE GETİRDİK”

Milyarder Jeffrey Epstein’in özel pilotu Nadya Marçinko, bu pedofili ağına katmak üzere hem Türkiye’den hem de Çekya’dan çocukların kaçırıldığını ve bu çocukların pedofili ağında kullanıldığını söyledi.

 

DEPREM BÖLGESİNDEN ÇOCUK MU KAÇIRDILAR?

Kan donduran iddialar sonrası akıllara ABD eski Başkanı Bill Clinton ve 1999 Yalova Depremi’ne ilişkin iddialar geldi. 1999 depremi sonrası Türkiye’ye gelip dünya ajanslarına fotoğraflar veren Clinton’ın ABD’ye dönüşü sonrası, deprem bölgesindeki bazı çocukların kaybolduğu bildirilmişti.

bill-clinton-tukiye-deprem.png

AİLELER YILLARCA ÇOCUKLARINI ARADI

Tüm Türkiye’yi yasa boğan 17 Ağustos 1999 depremi sonrası kaybolan çocukların ailelerini feryadı senelerce dinmemişti. Arkalarında bıraktıkları pek çok soru işaretiyle “depremin kayıp çocukları” olarak hafızalara kazınan çocuklar, Marçinko’nun itirafı sonrası yeniden gündeme oturdu.

Bill Clinton‘ın deprem bölgesini ziyaretinden hemen sonra kaybolan çocukların, Marçinko’nun “Türkiye’den çocuk kaçırdık” itirafıyla ilişkili olmasından kuşku ediliyor.

 

“LOLİTA EXPRESS” ADLI ÖZEL JETİN PİLOTU

nadia-marcinko.png

Marcinkova, Epstein’ın uzun süredir asistanıydı ve onun “Lolita Express” adlı özel jetinin düzenli pilotuydu. Nada Marcinkova olarak da bilinen Nadia Marcinko, Slovakya doğumlu model ve pilot. Epstein belgeleri ortaya çıktıktan sonra evi boş bir şekilde duruyor. Onun göze çarpan yokluğu, intihar eden finansçı Jeffrey Epstein’la ilgili mahkeme belgelerinin açıklanmasıyla aynı zamana denk geliyor ve bu da entrika ve spekülasyonları körüklüyor.

Kaynak: https://abcgazetesi.com/jet-pilotu-itiraf-etti-deprem-sonrasinda-turkiyeden-kiz-cocuklarini-abdye-kacidik-715268

YORUM YAP