Boşnak Teknik Direktör, Görevinden Ayrıldı » Boşnak HaberBoşnak Haber

20 Nisan 2024 - 22:34

Boşnak Teknik Direktör, Görevinden Ayrıldı

Boşnak Teknik Direktör, Görevinden Ayrıldı
Son Güncelleme :

20 Mayıs 2016 - 11:49

Yeni Malatyaspor, Teknik Direktör İrfan Buz ile yollarını ayırdıPTT 1. Lig’de 7. hafta sonunda görevi Yücel İldiz’den devralan teknik direktör Buz ile yeni sezon öncesinde devam edilip edilmeyeceği konusunu karara bağlamak için dün akşam İstanbul’da toplanan sarı-kırmızılı yönetim kurulu, genç hoca ile yola devam etmeme kararı aldı.

Yeni Malatyaspor, Teknik Direktör İrfan Buz ile yollarını ayırdı

PTT 1. Lig’de 7. hafta sonunda görevi Yücel İldiz’den devralan teknik direktör Buz ile yeni sezon öncesinde devam edilip edilmeyeceği konusunu karara bağlamak için dün akşam İstanbul’da toplanan sarı-kırmızılı yönetim kurulu, genç hoca ile yola devam etmeme kararı aldı.

Teknik Direktör İrfan Buz ile yollarının ayrılmasının ardından Yeni Malatyaspor yaptığı yazılı açıklamada, “2015-2016 sezonunun 7. haftası ile beraber takımımızın teknik sorumlusu olarak anlaştığımız İrfan Buz hocamızla yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde bugün itibariyle sözleşmemizi karşılıklı feshetme kararı almış bulunmaktayız. Bugüne kadar kulübümüze vermiş olduğu hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ederek, bundan sonraki futbol yaşantısında ve hayatında başarılar dileriz” denildi. – MALATYA

 

Kaynak: http://www.haberler.com/yeni-malatyaspor-da-irfan-buz-donemi-bitti-8454727-haberi/

2

YORUM YAP