www.vurgec.com Tayt modelleri" Ayakkabı fiyatları Kalem etek Abiye elbise

casino siteleri slot siteleri
Belediyeden yüzde 110'luk Zam Artışı Çalışanlarını Sevindirdi !! » Boşnak Haber

Belediyeden yüzde 110'luk Zam Artışı Çalışanlarını Sevindirdi !! » Boşnak HaberBoşnak Haber

23 Eylül 2022 - 22:52

Belediyeden yüzde 110’luk Zam Artışı Çalışanlarını Sevindirdi !!

Belediyeden yüzde 110’luk Zam Artışı Çalışanlarını Sevindirdi !!
Son Güncelleme :

06 Eylül 2022 - 13:58

Ataşehir Belediyesi ile DİSK ve Genel İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı. Ataşehir Belediyesi’nde düzenlenen imza töreninde taraflar toplu iş sözleşmesine imzalarını attı. Sözleşme ile belediye çalışanlarının maaşlarına yüzde 110 zam yapıldı. Belediye çalışanları, maaşlarına yapılan zammı Başkan Battal İlgezdi ile halay çekerek kutladı.

 

Ataşehir Belediyesi, bünyesinde çalışan emekçileri için harekete geçti. Ataşehir Belediyesi ile DİSK ve Genel İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı.

Ataşehir Belediyesi önünde düzenlenen imza törenine Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, DİSK Genel Başkan Yardımcısı ve Genel İş Sendikası Genel Başkanı Remzi Çalışkan ve çok sayıda işçi katıldı. İmzalanan sözleşme ile çalışanların maaşına yüzde 110 zam yapılmış oldu.

 

Ataşehir Belediyesi, çalışanlarına yüzde 110'luk zam yaptı! Davul zurnayla halay çekerek kutladılar

Yapılan zamma sevinen Ataşehir Belediyesi çalışanları, zammı Başkan Battal İlgezdi ile beraber davul ve zurna eşliğinde halay çekerek kutladı.

Ataşehir Belediyesi, çalışanlarına yüzde 110'luk zam yaptı! Davul zurnayla halay çekerek kutladılar

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, “Çalışan personelimize yüzde 110’a yakın zam verdik. Türkiye şartlarında yeterli değil ama olması gereken bu kadardı. Emeği geçen tüm sendikalı arkadaşlara teşekkür ediyorum. Türkiye’nin şartları belli, ekonomik şartlar da belli. Arkadaşlarımızın beklentileri fazla olabilir. Temennimiz güzel günlerde daha iyi koşullarda daha iyi şartlarda yeni bir anlaşma yapmak” dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı /

YORUM YAP