www.vurgec.com Tayt modelleri" Ayakkabı fiyatları Kalem etek Abiye elbise

casino siteleri slot siteleri
Yugo-Karadağ Göçmenleri Derneğimiz Karadağ'da Yatırım Yapmanıza Destek Veriyor » Boşnak Haber

Yugo-Karadağ Göçmenleri Derneğimiz Karadağ'da Yatırım Yapmanıza Destek Veriyor » Boşnak HaberBoşnak Haber

1 Ekim 2022 - 07:43

Yugo-Karadağ Göçmenleri Derneğimiz Karadağ’da Yatırım Yapmanıza Destek Veriyor

Yugo-Karadağ Göçmenleri  Derneğimiz Karadağ’da Yatırım Yapmanıza Destek Veriyor
Son Güncelleme :

07 Eylül 2016 - 13:52

Haber: Şevket KOÇ

Eski Yugoslavya Cumhuriyetlerinden Karadağ ,Türkiyeli İş Adamlarını bekliyor. Serbest ticaret anlaşmamızın olduğu,kişi başı milli gelirin 9.900 dolar olduğu,650 bin kişilik küçük bir nüfusa sahip ancak buna Ucuz ayakkabı karşın IMF, Dünya Bankası ve Avrupa Yatırım Bankası üyesi olan ülke sizleri bekliyor.Ekonomisi hala canlılığını koruyor.Nitekim AB Komisyonu tarafından yayımlanan ilerleme raporunda, Karadağ Kırmızı günlük elbise hükümetinin serbest piyasa ekonomisi yaratma çabasının sürdüğü ve birtakım yapısal reformları gerçekleştirdiği vurgulanıyor. Raporda, iş yapmanın önündeki engellerin kaldırılması amacıyla mevzuatların basitleştirildiği, mülkiyet hakları konusundaki bir yasanın da parlamentoda kabul edildiği belirtiliyor.

İşte bu ülkede yatırım yapmak isteyenlere BAYRAMPAŞADA KURULAN YUGOSLAVYA KARADAĞ GÖÇMENLERİ DERNEĞİ yapacağı görüşmelerle sizlere destek olacak.Karadağ başbakanının davetiyle 26-29 Eylül tarihleri arasında başkent Podgorica’da 3 günlük yoğun görüşmeler yapılacak.Görüşmeler Karadağ Cumhurbaşkanı,Karadağ Başbakanı,Bakanlar,Belediye Başkanları,Diapsora Dairesi ile Odalar ve Borsalar Temsilcileri ve Türkiye Cumhuriyeti Karadağ Büyükelçimiz ile olacaktır.

Görüşmeler hem Karadağ Ulusal TV’den hem de Türkiye’deki ulusal ölçekli görsel ve yazılı medyadan  verilecektir.Sosyal,Kültürel,Sportif Faaliyetler ile Ekonomik faaliyetler ,Karadağ’a yatırım olanakları konusunda Kadın günlük omuz çantası ilk elden sunum yapılacaktır.. Yugoslavya Karadağ Göçmenleri Derneği Başkanı Avukat Recep Sancaktar ‘ın bu davetine tüm iş adamlarımız davetlidir.

İlgilenen İş adamları 0212 578 00 61 nolu telefondan derneği arayıp görüşmelere katılacağını bildirebilirler

 

YORUM YAP