www.vurgec.com Tayt modelleri" Ayakkabı fiyatları Kalem etek Abiye elbise

casino siteleri slot siteleri
Cüneyt Şentürk 'e Boşnak Menajer » Boşnak Haber

Cüneyt Şentürk 'e Boşnak Menajer » Boşnak HaberBoşnak Haber

24 Eylül 2022 - 19:32

Cüneyt Şentürk ‘e Boşnak Menajer

Cüneyt Şentürk ‘e Boşnak Menajer
Son Güncelleme :

25 Mayıs 2016 - 12:24

Balkan müziğinin usta sesi Cüneyt Şentürk ile  Pendikli Boşnaklardan Murat Tutiç(Öztürk ) arasında Menejerlik anlaşması yapılacak..Pendik Yeşilbağlar Boşnaklarından Murat Tutiç, “Öncelikle bu düşüncede olan Cüneyt beye teşekkür ederim.. Kendisi ile beraber çalışmak benim için zevk olacak..Boşnak camiasının içinde yıllardan beri yer alan biri olarak bu görevin bana layık görülmesi karşısında gurur ve sevinç doluyum..Elimden geleni yapacak ve Cüneyt Beyi Boşnak camiası ile kaynaştıracağım…Güzel projeler ile halkımızın huzurunda olacağız” şeklinde konuştu

” İkili arasındaki imza Cuma günü atılacak” 

Biz de Boşnak Medya olarak,Murat kardeşimizin bu görevi layıkıyla yapacağına inanıyoruz..Kendisinin gayretkesliginin bilincindeyiz.. Kendisine güzel ve başarılı çalışmalar dileriz.

Murat TUTİÇ Kimdir?

1972 İzmir doğumludur.1976 yılından beri Yeşilbağlar Mahallesinde ikamet etmektedir.Dericilik ve Kuyumculuk ticareti ile uğraşmıştır.Halen köklü bir kuyumcu ve mücevher firmasında  mağaza yöneticisidir.Bildiği diller Rusça,Polakça,Bulgarca,Boşnakça,Arapça bilmektedir.

Haber: Sedat RAMOVİC  Şevket KOÇ-Boşnak Medya

12

 

YORUM YAP