Canlı Sonuçlar » Boşnak HaberBoşnak Haber

21 Mayıs 2022 - 06:56
AFC KUPASI
01:00
CSKA Pomir Dushanbe CSKA Pomir Dushanbe
- : -
Sogdiyona Jizzax Sogdiyona Jizzax
01:00
Neftchi Kochkor-Ata Neftchi Kochkor-Ata
- : -
Altyn Asyr Altyn Asyr
14:00
Mohun Bagan Mohun Bagan
- : -
Bashundhara Kings Bashundhara Kings
18:00
Al-Arabi Al-Arabi
- : -
Shabab Al Khaleel Shabab Al Khaleel
18:00
Al-Kuwait Al-Kuwait
- : -
Al Seeb Al Seeb
18:00
Hilal Al-Quds Hilal Al-Quds
- : -
Al-Nejmeh Al-Nejmeh
18:00
Maziya Maziya
- : -
Gokulam Gokulam
22:00
Dhofar Dhofar
- : -
Al Riffa Al Riffa
22:00
East Riffa East Riffa
- : -
Tishreen Tishreen
22:00
Jabala Jabala
- : -
Al-Ansar Al-Ansar
ALMANYA FEDERASYON KUPASI
21:00
Freiburg Freiburg
- : -
RB Leipzig RB Leipzig
ALMANYA REGİONALLİGA
15:00
SV Schalding-Heining SV Schalding-Heining
- : -
Greuther Fürth II Greuther Fürth II
15:00
Eintracht Norderstedt Eintracht Norderstedt
- : -
LSK Hansa LSK Hansa
15:00
Wacker Burghausen Wacker Burghausen
- : -
Pipinsried Pipinsried
15:00
Buchbach Buchbach
- : -
SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth
15:00
SV Heimstetten SV Heimstetten
- : -
VfB Eichstatt VfB Eichstatt
15:00
Rain am Lech Rain am Lech
- : -
Rosenheim Rosenheim
15:00
FC Augsburg II FC Augsburg II
- : -
FC Memmingen FC Memmingen
16:00
VfB Oldenburg VfB Oldenburg
- : -
Holstein Kiel II Holstein Kiel II
16:00
Werder Bremen II Werder Bremen II
- : -
Weiche Flensburg Weiche Flensburg
AMERİKA 1. LİGİ
05:00
FC Tucson FC Tucson
- : -
Richmond Kickers Richmond Kickers
AMERİKA MAJOR LİGİ
22:30
Columbus Crew SC Columbus Crew SC
- : -
Los Angeles FC Los Angeles FC
23:00
DC United DC United
- : -
Toronto FC Toronto FC
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
MS
Atlanta Atlanta
0 - 0
Deportivo Maipu Deportivo Maipu
MS
All Boys All Boys
1 - 1
Deportivo Madryn Deportivo Madryn
MS
Belgrano Belgrano
2 - 0
Flandria Flandria
21:10
Brown de Adrogue Brown de Adrogue
- : -
Instituto Instituto
21:30
Villa Dalmine Villa Dalmine
- : -
Gimnasia Jujuy Gimnasia Jujuy
21:30
Defensores De Belgrano Defensores De Belgrano
- : -
Agropecuario Agropecuario
22:00
San Martin (SJ) San Martin (SJ)
- : -
Nueva Chicago Nueva Chicago
ARNAVUTLUK 1. LİGİ
18:00
Kukesi Kukesi
- : -
Skenderbeu Skenderbeu
18:00
Teuta Teuta
- : -
Laçi Laçi
18:00
Dinamo Tirana Dinamo Tirana
- : -
Tirana Tirana
18:00
Vllaznia Vllaznia
- : -
Egnatia Egnatia
18:00
Partizani Partizani
- : -
Kastrioti Kastrioti
AVUSTRALYA 1. LİGİ
10:15
Melbourne Victory Melbourne Victory
- : -
Western United FC Western United FC
AVUSTRALYA NPL BAŞKENT
07:15
West Canberra Wanderers West Canberra Wanderers
- : -
Canberra Croatia Canberra Croatia
08:00
Canberra Olympic Canberra Olympic
- : -
Gungahlin United Gungahlin United
08:00
Belconnen United Belconnen United
- : -
O'Connor Knights O'Connor Knights
08:00
Cooma Tigers FC Cooma Tigers FC
- : -
Monaro Panthers Monaro Panthers
AVUSTRALYA NPL BATI
10:00
Bayswater City Bayswater City
- : -
Armadale Armadale
10:00
Cockburn City Cockburn City
- : -
Balcatta Balcatta
10:00
Gwelup Croatia Gwelup Croatia
- : -
Perth SC Perth SC
10:00
Sorrento Sorrento
- : -
Floreat Athena Floreat Athena
10:00
Inglewood United Inglewood United
- : -
Stirling Lions Stirling Lions
10:00
Perth Red Star FC Perth Red Star FC
- : -
Perth Glory II Perth Glory II
AVUSTRALYA NPL GÜNEY
08:00
West Torrens Birkalla West Torrens Birkalla
- : -
Adelaide United II Adelaide United II
08:30
White City FC White City FC
- : -
Sturt Lions FC Sturt Lions FC
08:30
Campbelltown City Campbelltown City
- : -
Cumberland United Cumberland United
08:30
Adelaide Comets Adelaide Comets
- : -
Croydon Kings Croydon Kings
08:30
South Adelaide Panthers South Adelaide Panthers
- : -
MetroStars MetroStars
11:30
Adelaide Olympic FC Adelaide Olympic FC
- : -
Adelaide City Adelaide City
AVUSTRALYA NPL KUZEY
07:00
Adamstown Rosebuds Adamstown Rosebuds
- : -
Lambton Jaffas FC Lambton Jaffas FC
09:30
Maitland FC Maitland FC
- : -
Newcastle Olympic Newcastle Olympic
AVUSTRALYA NPL QUEENSLAND
09:00
Moreton Bay United Moreton Bay United
- : -
Gold Coast Knights Gold Coast Knights
10:00
Peninsula Power Peninsula Power
- : -
Capalaba FC Capalaba FC
12:00
Eastern Suburbs Eastern Suburbs
- : -
Gold Coast United Gold Coast United
ERT
Logan Lightning Logan Lightning
0 - 0
Queensland Lions Queensland Lions
AVUSTRALYA NPL YENİ GÜNEY GALLER
08:00
Northbridge Bulls Northbridge Bulls
- : -
Sydney II Sydney II
12:00
Marconi Stallions Marconi Stallions
- : -
Sutherland Sharks Sutherland Sharks
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
17:00
SC Wiener Viktoria SC Wiener Viktoria
- : -
FC Mauerwerk FC Mauerwerk
17:00
Admira Dornbirn Admira Dornbirn
- : -
Hohenems Hohenems
17:30
Stripfing Stripfing
- : -
FCM Traiskirchen FCM Traiskirchen
18:00
Austria Lustenau (A) Austria Lustenau (A)
- : -
FC Lauterach FC Lauterach
18:00
Hall Hall
- : -
SV Fügen SV Fügen
18:00
Wals Grünau Wals Grünau
- : -
SK Bischofshofen SK Bischofshofen
AVUSTURYA BUNDESLİGA LİGİ
18:00
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
- : -
Rapid Wien Rapid Wien
18:00
Austria Wien Austria Wien
- : -
Sturm Graz Sturm Graz
18:00
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
- : -
Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
AZERBAYCAN PREMİER LİGİ
16:00
Zire İ.K Zire İ.K
- : -
Shamakhi Shamakhi
16:00
Kabala Kabala
- : -
Sabah Sabah
18:00
Sumgayıt FC Sumgayıt FC
- : -
Sebail Sebail
18:30
Karabağ Karabağ
- : -
Neftçi Bakü Neftçi Bakü
B.A.E. PREMİER LİGİ
17:15
Al-Sharjah Al-Sharjah
- : -
Emirates Emirates
17:15
Al-Nasr Al-Nasr
- : -
Al-Dhafra Al-Dhafra
17:15
Al Urooba Al Urooba
- : -
Al-Wasl Al-Wasl
20:00
Al Jazira Al Jazira
- : -
Al-Wahda Al-Wahda
BELARUS 1. LİGİ
15:00
Belshina Bobruisk Belshina Bobruisk
- : -
Isloch Isloch
16:00
BATE BATE
- : -
FK Slutsk FK Slutsk
16:00
FK Gomel FK Gomel
- : -
Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
BELARUS 2. LİGİ
15:00
Smorgon Smorgon
- : -
Osipovichy Osipovichy
BELARUS KUPASI
19:00
BATE BATE
- : -
FK Gomel FK Gomel
BELÇİKA 1. LİGİ
21:45
KV Mechelen KV Mechelen
- : -
Racing Genk Racing Genk
21:45
AA Gent AA Gent
- : -
Sporting Charleroi Sporting Charleroi
BOLİVYA PREMİER - APERTURA
22:00
Nacional Potosi Nacional Potosi
- : -
Oriente Petrolero Oriente Petrolero
22:00
The Strongest The Strongest
- : -
Aurora Aurora
22:00
Real Santa Cruz Real Santa Cruz
- : -
Club Atletico Palmaflor Club Atletico Palmaflor
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
20:00
Zrinjski Zrinjski
- : -
Leotar Leotar
BREZİLYA AMAPAENSE
İPT
Santana EC Santana EC
0 - 0
Ypiranga AP Ypiranga AP
BREZİLYA KUPASI
22:00
RB Bragantino RB Bragantino
- : -
Goias Goias
BREZİLYA PARAİBANO
22:00
Campinense Campinense
- : -
Botafogo PB Botafogo PB
BREZİLYA SERİE A
22:30
Atletico Goianiense Atletico Goianiense
- : -
Coritiba Coritiba
22:30
Flamengo Flamengo
- : -
Goias Goias
BREZİLYA SERİE B
MS
Brusque Brusque
1 - 0
Tombense Tombense
MS
Bahia Bahia
2 - 1
Ponte Preta Ponte Preta
17:00
Operario PR Operario PR
- : -
Ituano FC Ituano FC
BREZİLYA SERİE C
17:00
Mirassol Mirassol
- : -
Altos Altos
21:00
Ferroviario Ferroviario
- : -
Botafogo-SP Botafogo-SP
23:00
Atletico Cearense Atletico Cearense
- : -
Abc FC Abc FC
BULGARİSTAN 1. LİGİ
19:15
Pirin Blagoevgrad Pirin Blagoevgrad
- : -
Botev Vratsa Botev Vratsa
19:15
Tsarko Selo Tsarko Selo
- : -
Lokomotiv 1929 Lokomotiv 1929
CEZAYİR ULUSAL LİGİ
18:00
NA Hussein Dey NA Hussein Dey
- : -
RC Relizane RC Relizane
18:00
ASO Chlef ASO Chlef
- : -
NC Magra NC Magra
18:00
HB Chelghoum Laid HB Chelghoum Laid
- : -
MC Alger MC Alger
19:45
JS Kabylie JS Kabylie
- : -
WA Tlemcen WA Tlemcen
20:00
JS Saoura JS Saoura
- : -
O Medea O Medea
ÇEKYA 3. LİGİ
İPT
Pisek Pisek
0 - 0
FK Slavoj Vysehrad FK Slavoj Vysehrad
11:15
Zbuzany Zbuzany
- : -
Chlumec nad Cidlino Chlumec nad Cidlino
11:15
SK Rakovnik SK Rakovnik
- : -
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
11:15
Slovan Rosice Slovan Rosice
- : -
Hlucin Hlucin
11:15
Loko Vltavin Loko Vltavin
- : -
Sokol Hostoun Sokol Hostoun
11:15
Vysocina Jihlava B Vysocina Jihlava B
- : -
Viktoria Otrokovice Viktoria Otrokovice
11:15
FC Vratimov FC Vratimov
- : -
Uhersky Brod Uhersky Brod
11:30
Prepere Prepere
- : -
Slovan Velvary Slovan Velvary
18:00
SFK Vrchovina SFK Vrchovina
- : -
Sigma Olomouc B Sigma Olomouc B
18:00
Pribram B Pribram B
- : -
Banik Sokolov Banik Sokolov
18:00
Sokol Zivanice Sokol Zivanice
- : -
Jablonec B Jablonec B
DANİMARKA 2. LİGİ
14:45
FA 2000 FA 2000
- : -
Kolding IF Kolding IF
15:00
Thisted Thisted
- : -
Næstved Næstved
15:00
Middelfart Middelfart
- : -
Skive Skive
15:00
Brabrand Brabrand
- : -
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
DANİMARKA SÜPER LİGİ
18:00
SonderjyskE SonderjyskE
- : -
Viborg Viborg
18:00
AGF Aarhus AGF Aarhus
- : -
FC Nordsjaelland FC Nordsjaelland
18:00
Vejle Vejle
- : -
Odense Odense
EKVADOR PRİMERA
MS
Cumbaya FC Cumbaya FC
3 - 2
Nueve de Octubre Nueve de Octubre
23:00
Delfin Delfin
- : -
Gualaceo Gualaceo
ERMENİSTAN PREMİER LİGİ
15:45
FK Van FK Van
- : -
FC Noah FC Noah
ESTONYA KUPASI
19:00
Nomme Kalju FC Nomme Kalju FC
- : -
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
FAROE ADALARI 1. LİGİ
20:00
Skala Skala
- : -
NSI Runavik NSI Runavik
FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ
14:30
Reipas Reipas
- : -
PPJ PPJ
15:00
VJS VJS
- : -
Klubi 04 Klubi 04
16:00
PK Keski-Uusimaa PK Keski-Uusimaa
- : -
NJS NJS
16:00
Tampere United Tampere United
- : -
Ilves II Ilves II
17:00
FC Futura FC Futura
- : -
Jippo Joensuu Jippo Joensuu
17:00
FC Jazz FC Jazz
- : -
EPS EPS
17:00
LaPa LaPa
- : -
Kapylan Pallo Kapylan Pallo
18:00
FC Kiffen FC Kiffen
- : -
PeKa PeKa
18:00
JS Hercules JS Hercules
- : -
Narpes Kraft Narpes Kraft
18:30
Ilves-Kissat Ilves-Kissat
- : -
MuSa MuSa
FİNLANDİYA VEİKKAUSLİİGA
17:00
SJK SJK
- : -
Mariehamn Mariehamn
FİNLANDİYA YKKÖNEN LİGİ
17:00
TPS Turku TPS Turku
- : -
Pepo Pepo
17:00
Kokkolan Palloveikot Kokkolan Palloveikot
- : -
SJK Akatemia SJK Akatemia
17:00
MP MP
- : -
Jaro Jaro
17:00
Ekenas IF Ekenas IF
- : -
PK 35 PK 35
19:00
Gnistan Gnistan
- : -
PIF PIF
FRANSA LİGUE 1
22:00
Stade Brest 29 Stade Brest 29
- : -
Bordeaux Bordeaux
22:00
Paris St Germain Paris St Germain
- : -
Metz Metz
22:00
Angers Angers
- : -
Montpellier Montpellier
22:00
Lens Lens
- : -
Monaco Monaco
22:00
Nantes Nantes
- : -
Saint Etienne Saint Etienne
22:00
Reims Reims
- : -
Nice Nice
22:00
Clermont Clermont
- : -
Olympique Lyon Olympique Lyon
22:00
Marsilya Marsilya
- : -
Strasbourg Strasbourg
22:00
Lille Lille
- : -
Rennes Rennes
22:00
Lorient Lorient
- : -
Troyes Troyes
GANA PREMİER LİGİ
18:00
Great Olympics Great Olympics
- : -
Medeama SC Medeama SC
GÜNEY AFRİKA PSL
16:00
Royal AM Royal AM
- : -
Mamelodi Sundowns Mamelodi Sundowns
16:00
SuperSport United SuperSport United
- : -
Orlando Pirates Orlando Pirates
16:00
AmaZulu AmaZulu
- : -
Lamontville Golden Arrows Lamontville Golden Arrows
16:00
Marumo Gallants FC Marumo Gallants FC
- : -
Sekhukhune United Sekhukhune United
16:00
Maritzburg United Maritzburg United
- : -
Baroka FC Baroka FC
16:00
Stellenbosch Stellenbosch
- : -
Cape Town City Cape Town City
16:00
Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
- : -
Moroka Swallows Moroka Swallows
16:00
Chippa United Chippa United
- : -
Ts Galaxy FC Ts Galaxy FC
GÜNEY KIBRIS 1. LİGİ
18:00
Doxa Katokopia Doxa Katokopia
- : -
PAEEK PAEEK
19:00
Anorthosis Anorthosis
- : -
Aris Limassol Aris Limassol
GÜNEY KORE 2. LİGİ
10:00
Daejeon Hana Citizen Daejeon Hana Citizen
- : -
Bucheon Bucheon
12:30
Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
- : -
Ansan Greeners Ansan Greeners
GÜNEY KORE 3. LİGİ
08:00
Siheung Citizen Siheung Citizen
- : -
Dangjin Citizen Dangjin Citizen
08:00
Busan Kyotong Busan Kyotong
- : -
Pocheon Pocheon
11:00
Cheonan City Cheonan City
- : -
Daejeon Korail Daejeon Korail
11:00
Paju Citizen FC Paju Citizen FC
- : -
Gyeongju KHNP Gyeongju KHNP
GÜNEY KORE K-LİGİ
10:30
FC Seoul FC Seoul
- : -
Seongnam FC Seongnam FC
12:00
Pohang Steelers Pohang Steelers
- : -
Incheon United Incheon United
13:00
Gimcheon Sangmu Gimcheon Sangmu
- : -
Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
GÜRCİSTAN 1. LİGİ
16:00
Samgurali Tskhaltubo Samgurali Tskhaltubo
- : -
Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
16:00
Lokomotif Tiflis Lokomotif Tiflis
- : -
Dinamo Tiflis Dinamo Tiflis
19:00
FC Telavi FC Telavi
- : -
Dinamo Batumi Dinamo Batumi
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
16:00
Rijeka Rijeka
- : -
Dragovoljac Dragovoljac
18:05
HNK Gorica HNK Gorica
- : -
NK Osijek NK Osijek
21:00
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
- : -
Hajduk Split Hajduk Split
HOLLANDA KEUKEN KAMPİOEN LİGİ
17:30
FC Eindhoven FC Eindhoven
- : -
ADO Den Haag ADO Den Haag
21:00
Heracles Almelo Heracles Almelo
- : -
Excelsior Excelsior
İNGİLTERE 1. LİGİ
17:00
Sunderland Sunderland
- : -
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
İNGİLTERE VANARAMA ULUSAL LİGİ
17:00
York City York City
- : -
Boston United Boston United
17:00
Dorking Wanderers Dorking Wanderers
- : -
Ebbsfleet United Ebbsfleet United
İRLANDA 1. LİGİ
21:30
Longford Town Longford Town
- : -
Waterford FC Waterford FC
İSKOÇYA KUPASI
17:00
Rangers FC Rangers FC
- : -
Hearts Hearts
İSPANYA LA LİGA
18:30
Valencia Valencia
- : -
Celta Vigo Celta Vigo
İSPANYA LA LİGA 2
21:00
Huesca Huesca
- : -
Real Sociedad B Real Sociedad B
21:00
Fuenlabrada Fuenlabrada
- : -
Sporting Gijon Sporting Gijon
21:00
Malaga Malaga
- : -
Burgos Burgos
21:00
FC Cartagena FC Cartagena
- : -
Amorebieta Amorebieta
23:00
Almeria Almeria
- : -
Alcorcón Alcorcón
23:00
Girona Girona
- : -
Mirandes Mirandes
23:00
Ibiza Ibiza
- : -
Real Valladolid Real Valladolid
23:00
Ponferradina Ponferradina
- : -
Leganes Leganes
23:00
Eibar Eibar
- : -
Tenerife Tenerife
23:00
Las Palmas Las Palmas
- : -
Real Oviedo Real Oviedo
İSRAİL 1. LİGİ
20:30
Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
- : -
Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv
20:30
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
- : -
Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
20:30
Maccabi Haifa Maccabi Haifa
- : -
Maccabi Netanya Maccabi Netanya
İSVEÇ 1. LİGİ
13:00
Qviding FIF Qviding FIF
- : -
Falkenberg Falkenberg
14:00
IK Oddevold IK Oddevold
- : -
Tvaakers IF Tvaakers IF
14:00
Motala AIF FK Motala AIF FK
- : -
Umea Umea
17:00
Pitea Pitea
- : -
Sandvikens IF Sandvikens IF
17:00
Örebro Syrianska Örebro Syrianska
- : -
IFK Haninge IFK Haninge
17:00
Oskarshamns AIK Oskarshamns AIK
- : -
BK Olympic BK Olympic
17:00
IF Karlstad IF Karlstad
- : -
Sollentuna FK Sollentuna FK
17:00
Vasalund Vasalund
- : -
Hammarby Talang FF Hammarby Talang FF
17:00
Trollhattan Trollhattan
- : -
Atvidaberg Atvidaberg
17:00
Ljungskile Ljungskile
- : -
Lunds BK Lunds BK
17:00
Vanersborgs IF Vanersborgs IF
- : -
IFK Malmö IFK Malmö
İSVEÇ 2. LİGİ
12:00
Gottne Gottne
- : -
Kiruna FF Kiruna FF
14:00
Skelleftea Skelleftea
- : -
IFK Östersund IFK Östersund
14:00
Landvetter IS Landvetter IS
- : -
Hittarps IK Hittarps IK
15:00
Algarna Algarna
- : -
Bodens BK Bodens BK
15:00
Karlslunds Karlslunds
- : -
Ahlafors IF Ahlafors IF
15:00
Vastra Frölunda Vastra Frölunda
- : -
Varbergs GIF Varbergs GIF
15:00
Smedby AIS Smedby AIS
- : -
Karlbergs BK Karlbergs BK
15:00
Huddinge Huddinge
- : -
Assyriska Assyriska
15:00
Sifhalla Sifhalla
- : -
Angered BK Angered BK
15:00
Grebbestads Grebbestads
- : -
Kumla Kumla
İPT
Akropolis IF Akropolis IF
0 - 0
Kvarnsvedens IK Kvarnsvedens IK
15:00
FK Karlskrona FK Karlskrona
- : -
IFK Hassleholm IFK Hassleholm
15:00
Hassleholms IF Hassleholms IF
- : -
IFK Berga IFK Berga
15:00
Umea FC Akademi Umea FC Akademi
- : -
Sund IF Sund IF
15:00
Torslanda IK Torslanda IK
- : -
Assyriska BK Assyriska BK
16:00
IFK Luleå IFK Luleå
- : -
Sandviks Sandviks
17:00
IFK Stocksund IFK Stocksund
- : -
Kungsangens IF Kungsangens IF
17:00
Husqvarna FF Husqvarna FF
- : -
Ullareds Ullareds
17:00
Mjölby AI FF Mjölby AI FF
- : -
Nordvarmland FF Nordvarmland FF
17:00
Ytterhogdals Ytterhogdals
- : -
Friska Viljor Friska Viljor
17:00
IFK Uppsala IFK Uppsala
- : -
IFK Osterakers FK IFK Osterakers FK
17:00
Kristianstads Kristianstads
- : -
Rappe GoIF Rappe GoIF
17:00
Varmbols FC Varmbols FC
- : -
Enskede IK Enskede IK
17:00
Österlen FF Österlen FF
- : -
Eslovs Eslovs
18:00
IFK Eskilstuna IFK Eskilstuna
- : -
IFK Lidingö IFK Lidingö
18:00
FC Gute FC Gute
- : -
Skiljebo SK Skiljebo SK
İSVEÇ ALLSVENSKAN LİGİ
16:00
AIK Stockholm AIK Stockholm
- : -
Sirius Sirius
18:30
Helsingborg Helsingborg
- : -
IFK Varnamo IFK Varnamo
İSVİÇRE CHALLENGE LİGİ
21:15
Thun Thun
- : -
Yverdon Yverdon
21:15
Kriens Kriens
- : -
Winterthur Winterthur
21:15
Aarau Aarau
- : -
Vaduz Vaduz
21:15
FC Stade Ls Ouchy FC Stade Ls Ouchy
- : -
Schaffhausen Schaffhausen
21:15
Neuchatel Xamax Neuchatel Xamax
- : -
Wil Wil
İTALYA SERİE A LİGİ
18:15
Genoa Genoa
- : -
Bologna Bologna
21:45
Atalanta Atalanta
- : -
Empoli Empoli
21:45
Fiorentina Fiorentina
- : -
Juventus Juventus
21:45
Lazio Lazio
- : -
Hellas Verona Hellas Verona
İTALYA SERİE B LİGİ
19:00
Pisa Pisa
- : -
Benevento Benevento
İTALYA SERİE C LİGİ
19:00
Catanzaro Catanzaro
- : -
SS Monopoli 1966 SS Monopoli 1966
21:30
Padova Padova
- : -
Juventus II Juventus II
22:00
Palermo Palermo
- : -
Virtus Entella Virtus Entella
İZLANDA 1. LİGİ
17:00
Throttur Vogar Throttur Vogar
- : -
Vestri Vestri
İZLANDA PREMİER LİGİ
19:00
Vestmannaeyjar Vestmannaeyjar
- : -
Akranes Akranes
19:00
KR Reykjavik KR Reykjavik
- : -
Leiknir R. Leiknir R.
19:00
KA Akureyri KA Akureyri
- : -
Stjarnan Stjarnan
JAPONYA İMPARATORLUK KUPASI
06:00
Imabari Imabari
- : -
Okinawa SV Okinawa SV
07:00
Sapporo University Sapporo University
- : -
YGU Pegasus YGU Pegasus
07:00
Vertfee Yaita Vertfee Yaita
- : -
Nagai Nagai
07:00
Matsumoto Yamaga Matsumoto Yamaga
- : -
Hokuriku University Hokuriku University
07:00
Sony Sendai FC Sony Sendai FC
- : -
Tokyo Intl University Tokyo Intl University
07:00
Fukushima United Fukushima United
- : -
North Asia University North Asia University
07:00
Honda Lock SC Honda Lock SC
- : -
Marrygold Kumamoto Marrygold Kumamoto
07:00
FC Gifu FC Gifu
- : -
Chukyo University Chukyo University
07:00
Arterivo Wakayama Arterivo Wakayama
- : -
Kansai University Kansai University
JAPONYA J-1 LİGİ
07:00
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
- : -
Kyoto Sanga Kyoto Sanga
08:00
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
- : -
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
08:00
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
- : -
Gamba Osaka Gamba Osaka
09:00
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
- : -
Vissel Kobe Vissel Kobe
09:00
FC Tokyo FC Tokyo
- : -
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
11:00
Sagan Tosu Sagan Tosu
- : -
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
11:00
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
- : -
Kashima Antlers Kashima Antlers
13:00
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
- : -
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
JAPONYA J-2 LİGİ
07:00
Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
- : -
JEF United Ichihara JEF United Ichihara
08:00
Blaublitz Akita Blaublitz Akita
- : -
Tokyo Verdy Tokyo Verdy
08:00
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
- : -
Tochigi SC Tochigi SC
08:00
Zweigen Kanazawa Zweigen Kanazawa
- : -
Montedio Yamagata Montedio Yamagata
08:00
Albirex Niigata Albirex Niigata
- : -
Yokohama FC Yokohama FC
08:00
Omiya Ardija Omiya Ardija
- : -
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
10:00
Mito Hollyhock Mito Hollyhock
- : -
Grulla Morioka Grulla Morioka
12:00
Fagiano Okayama Fagiano Okayama
- : -
Oita Trinita Oita Trinita
13:00
FC Ryukyu FC Ryukyu
- : -
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
KAZAKİSTAN PREMİER LİGİ
16:00
Atyrau Atyrau
- : -
FC Astana FC Astana
16:00
FC Turan FC Turan
- : -
Aktobe Lento Aktobe Lento
16:00
Kairat Almaty Kairat Almaty
- : -
Shakhtyor Karagandy Shakhtyor Karagandy
18:00
Ordabasy Shymkent Ordabasy Shymkent
- : -
Aksu Aksu
KOLOMBİYA PRİMERA - APERTURA
23:00
Envigado Envigado
- : -
Deportes Tolima Deportes Tolima
LETONYA 1. LİGİ
15:00
AFA Olaine AFA Olaine
- : -
Valmiera-2 Valmiera-2
16:00
FK Salaspils FK Salaspils
- : -
Riga FC-2 Riga FC-2
17:00
Saldus SS/Leevon Saldus SS/Leevon
- : -
Tukums 2000-2 Tukums 2000-2
19:00
Skanstes SK Skanstes SK
- : -
Rigas FS-2 Rigas FS-2
LETONYA KUPASI
-
FK Valka FK Valka
- 0
Gulbenes BJSS Gulbenes BJSS
-
JFC Jelgava JFC Jelgava
- 0
Babites SK Babites SK
-
Augsdaugava Augsdaugava
- 0
FK Jürnieks FK Jürnieks
-
Jekabpils/JSC Jekabpils/JSC
- 0
Kekava/Auda Kekava/Auda
-
FK Aliance FK Aliance
- 0
FK Limbazi FK Limbazi
-
Sigulda Sigulda
- 0
Marupe Marupe
-
Kengaroos Kengaroos
- 0
Gauja Gauja
LİTVANYA 1. LİGİ
15:00
Siauliai-2 Siauliai-2
- : -
BFA BFA
15:00
Nevezis Nevezis
- : -
Atmosfera Atmosfera
15:00
Ekranas Ekranas
- : -
FK Minija FK Minija
15:00
Marijampole City Marijampole City
- : -
Banga-2 Banga-2
18:00
Garliava Garliava
- : -
FK Riteriai-2 FK Riteriai-2
LİTVANYA A LYGA
15:00
FC Hegelmann Litauen FC Hegelmann Litauen
- : -
Dziugas Telsiai Dziugas Telsiai
19:00
Suduva Suduva
- : -
Panevezys Panevezys
MALEZYA PREMİER LİGİ
15:15
Perak Perak
- : -
UITM UITM
16:00
PDRM PDRM
- : -
Skuad Projek Fam-Msn Skuad Projek Fam-Msn
MALEZYA SÜPER LİGİ
14:30
Sabah Sabah
- : -
Pahang Pahang
15:15
Terengganu Terengganu
- : -
Kuala Lumpur City Kuala Lumpur City
15:15
Selangor FA Selangor FA
- : -
Sarawak United Sarawak United
16:00
Penang FC Penang FC
- : -
Petaling Jaya City Petaling Jaya City
16:00
Kedah Kedah
- : -
Johor Darul Takzim Johor Darul Takzim
MISIR 1. LİGİ
17:00
Eastern Company SC Eastern Company SC
- : -
Smouha Smouha
19:30
El Geish El Geish
- : -
Arab Contractors SC Arab Contractors SC
22:00
ENPPI ENPPI
- : -
Al Ahli Al Ahli
MOLDOVA KUPASI
20:00
Sfintul Gheorghe Sfintul Gheorghe
- : -
FC Sheriff FC Sheriff
NORVEÇ 1. LİGİ
21:00
Brann Brann
- : -
Fredrikstad Fredrikstad
NORVEÇ 2. LİGİ
16:00
Tromsdalen Tromsdalen
- : -
Eidsvold TF Eidsvold TF
17:00
Ørn-Horten Ørn-Horten
- : -
Kvik Halden Kvik Halden
NORVEÇ ELİTESERİEN
17:00
Sandefjord Sandefjord
- : -
Lillestrom Lillestrom
19:00
Molde Molde
- : -
Kristiansund BK Kristiansund BK
PARAGUAY 1. LİGİ - APERTURA
MS
Tacuary Tacuary
1 - 0
Sportivo Ameliano Sportivo Ameliano
02:45
12 de Octubre 12 de Octubre
- : -
Guairena FC Guairena FC
23:30
Resistencia Resistencia
- : -
Sol de America Sol de America
PERU PRİMERA - APERTURA
MS
Universidad Cesar Vallejo Universidad Cesar Vallejo
0 - 1
Academia Cantolao Academia Cantolao
21:15
Universidad San Martin Universidad San Martin
- : -
Carlos Stein FC Carlos Stein FC
23:30
Cienciano Cienciano
- : -
Universidad Tecnica Cajamarca Universidad Tecnica Cajamarca
POLONYA 2. LİGİ
İPT
Radunia Stezyca Radunia Stezyca
0 - 0
GKS Belchatow GKS Belchatow
POLONYA EKSTRAKLASA
18:30
Rakow Czestochowa Rakow Czestochowa
- : -
Lechia Gdansk Lechia Gdansk
18:30
Gornik Leczna Gornik Leczna
- : -
Jagiellonia Bialystok Jagiellonia Bialystok
18:30
Pogon Szczecin Pogon Szczecin
- : -
BB Termalica Nieciecza BB Termalica Nieciecza
18:30
Piast Gliwice Piast Gliwice
- : -
Radomiak Radom Radomiak Radom
18:30
Wisla Plock Wisla Plock
- : -
Stal Mielec Stal Mielec
18:30
Lech Poznan Lech Poznan
- : -
KGHM Zaglebie Lubin KGHM Zaglebie Lubin
18:30
Legia Varşova Legia Varşova
- : -
Cracovia Krakow Cracovia Krakow
18:30
Slask Wroclaw Slask Wroclaw
- : -
Gornik Zabrze Gornik Zabrze
18:30
Wisla Krakow Wisla Krakow
- : -
Warta Poznan Warta Poznan
PORTEKİZ 2. LİGİ
19:00
Alverca Alverca
- : -
Sporting Covilha Sporting Covilha
PORTEKİZ SÜPER LİGİ
22:00
Moreirense Moreirense
- : -
Chaves Chaves
22:00
Chaves Chaves
- : -
Moreirense Moreirense
PRİMERA DİVİSİON RFEF
19:30
Tudelano Tudelano
- : -
San Sebastian Reyes San Sebastian Reyes
21:30
Inter de Madrid Inter de Madrid
- : -
SD Logrones SD Logrones
21:30
Algeciras Algeciras
- : -
Real Madrid B (Castilla) Real Madrid B (Castilla)
21:30
Cornella Cornella
- : -
Alcoyano Alcoyano
21:30
Real Betis B Real Betis B
- : -
Albacete Albacete
21:30
UD Logroñés UD Logroñés
- : -
Badajoz Badajoz
21:30
Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda
- : -
Zamora Zamora
21:30
Celta Vigo B Celta Vigo B
- : -
Racing Ferrol Racing Ferrol
21:30
Talavera Talavera
- : -
Cultural Leonesa Cultural Leonesa
21:30
Barcelona B Barcelona B
- : -
Castellon Castellon
21:30
CDA Baleares CDA Baleares
- : -
Atletico Sanluqueno Atletico Sanluqueno
21:30
Costa Brava Costa Brava
- : -
San Fernando CD San Fernando CD
21:30
Villarreal B Villarreal B
- : -
Linense Linense
21:30
Valladolid B Valladolid B
- : -
Deportivo La Coruna Deportivo La Coruna
21:30
Andorra Andorra
- : -
UCAM Murcia UCAM Murcia
21:30
Unionistas de Salamanca CF Unionistas de Salamanca CF
- : -
Calahorra Calahorra
21:30
Athletic Bilbao B Athletic Bilbao B
- : -
Racing Santander Racing Santander
21:30
Gimnastic Tarragona Gimnastic Tarragona
- : -
Sevilla Atletico Sevilla Atletico
21:30
Linares Deportivo Linares Deportivo
- : -
Sabadell Sabadell
ROMANYA LİGA 1
15:30
Concordia Chiajna Concordia Chiajna
- : -
Chindia Targoviste Chindia Targoviste
20:30
Universitatea Cluj Universitatea Cluj
- : -
Dinamo Bükreş Dinamo Bükreş
RUSYA 1. LİGİ
10:00
SKA-Khabarovsk SKA-Khabarovsk
- : -
Akron Togliatti Akron Togliatti
12:00
Krasnodar-2 Krasnodar-2
- : -
Spartak Moskova II Spartak Moskova II
14:00
Tom Tomsk Tom Tomsk
- : -
Metallurg Lipetsk Metallurg Lipetsk
14:00
Tekstilshchik Tekstilshchik
- : -
Rotor Volgograd Rotor Volgograd
15:00
Alaniya Vladikavkaz Alaniya Vladikavkaz
- : -
Kamaz Kamaz
15:00
Volgar Astrakhan Volgar Astrakhan
- : -
FK Orenburg FK Orenburg
15:00
Baltika Baltika
- : -
Fakel Fakel
15:00
Torpedo Moskova Torpedo Moskova
- : -
PFC Kuban PFC Kuban
15:00
Olimp-Dolgoprudny Olimp-Dolgoprudny
- : -
Neftekhimik Neftekhimik
15:00
Yenisey Krasnoyarsk Yenisey Krasnoyarsk
- : -
Veles Moskova Veles Moskova
RUSYA PREMİER LİGİ
17:00
Krylya Sovietov Krylya Sovietov
- : -
Lokomotiv Moskova Lokomotiv Moskova
17:00
Khimki Khimki
- : -
Spartak Moskova Spartak Moskova
17:00
Arsenal Tula Arsenal Tula
- : -
Ural S.O Ural S.O
17:00
FC Nizhny Novgorod FC Nizhny Novgorod
- : -
Zenit Zenit
17:00
CSKA Moskova CSKA Moskova
- : -
Rostov Rostov
17:00
FC Krasnodar FC Krasnodar
- : -
FK Akhmat Grozny FK Akhmat Grozny
17:00
Dinamo Moskova Dinamo Moskova
- : -
PFC Sochi PFC Sochi
17:00
Rubin Kazan Rubin Kazan
- : -
Ufa Ufa
SİNGAPUR 1. LİGİ
12:30
Tampines Rovers Tampines Rovers
- : -
Lion City Sailors Lion City Sailors
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
18:00
Tatran Liptovsky Mikulas Tatran Liptovsky Mikulas
- : -
Zlate Moravce Zlate Moravce
18:00
Trencin Trencin
- : -
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
18:00
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
- : -
Zilina Zilina
18:00
FK Pohronie FK Pohronie
- : -
Senica Senica
18:00
Ruzomberok Ruzomberok
- : -
SKF Sered SKF Sered
18:00
Spartak Trnava Spartak Trnava
- : -
Dunajska Streda Dunajska Streda
SLOVENYA 1. LİGİ
16:00
NK Radomlje NK Radomlje
- : -
Domzale Domzale
21:15
Aluminij Aluminij
- : -
Tabor Sezana Tabor Sezana
SLOVENYA 2. LİGİ
18:00
Drava Ptuj Drava Ptuj
- : -
Rogaska Rogaska
18:00
NK Krsko NK Krsko
- : -
NK Brezice 1919 NK Brezice 1919
19:00
Triglav Triglav
- : -
Ilirija Ljubljana Ilirija Ljubljana
21:00
Rudar Velenje Rudar Velenje
- : -
Gorica Gorica
SPOR TOTO 1. LİG
16:00
Gençlerbirliği Gençlerbirliği
- : -
Bereket Sigorta Ümraniyespor Bereket Sigorta Ümraniyespor
16:00
Ankara Keçiörengücü Ankara Keçiörengücü
- : -
MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü
19:00
Kocaelispor Kocaelispor
- : -
Adanaspor Adanaspor
19:00
Bursaspor Bursaspor
- : -
Nasadoge Menemenspor Nasadoge Menemenspor
SPOR TOTO SÜPER LİG
16:00
Demir Grup Sivasspor Demir Grup Sivasspor
- : -
Yukatel Kayserispor Yukatel Kayserispor
16:00
Altay Altay
- : -
Kasımpaşa Kasımpaşa
19:00
Beşiktaş Beşiktaş
- : -
İttifak Holding Konyaspor İttifak Holding Konyaspor
19:00
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor Öznur Kablo Yeni Malatyaspor
- : -
Fenerbahçe Fenerbahçe
SUUDİ ARABİSTAN PREMİER LİGİ
19:00
Al Ettifaq Al Ettifaq
- : -
Al Hazm Al Hazm
21:00
Al-Raed Al-Raed
- : -
Al-Nassr Al-Nassr
ŞİLİ PRİMERA B LİGİ
19:30
Copiapó Copiapó
- : -
Puerto Montt Puerto Montt
19:30
Union San Felipe Union San Felipe
- : -
Deportes Iquique Deportes Iquique
ŞİLİ PRİMERA LİGİ
MS
Coquimbo Unido Coquimbo Unido
2 - 4
Union Espanola Union Espanola
22:00
Audax Italiano Audax Italiano
- : -
Universidad Catolica Universidad Catolica
22:00
Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta
- : -
Everton De Vina Everton De Vina
TACİKİSTAN 1. LİGİ
15:00
FC Khatlon FC Khatlon
- : -
Ravshan Zafarobod Ravshan Zafarobod
15:00
FK Khujand FK Khujand
- : -
Istaravshan Istaravshan
TUNUS 1. LİGİ
18:00
Club Africain Club Africain
- : -
US Monastir US Monastir
UEFA KADINLAR ŞAMPİYONLAR LİGİ
20:00
Barcelona (K) Barcelona (K)
- : -
Olympique Lyon (K) Olympique Lyon (K)
UKRAYNA 2. LİGİ
ERT
Kremin Kremenchuk Kremin Kremenchuk
0 - 0
Volyn Volyn
ERT
Hirnyk-Sport Horishni Plavni Hirnyk-Sport Horishni Plavni
0 - 0
VPK-Ahro Shevchenkivka VPK-Ahro Shevchenkivka
ERT
Kryvbas Kryvyi Rih Kryvbas Kryvyi Rih
0 - 0
Pollisya Zhytomyr Pollisya Zhytomyr
ERT
Podillya-Khmelintskyi Podillya-Khmelintskyi
0 - 0
Metalist Kharkiv Metalist Kharkiv
ERT
Nyva Ternopil Nyva Ternopil
0 - 0
Avanhard Kramatorsk Avanhard Kramatorsk
ERT
Alians Lypova Dolyna Alians Lypova Dolyna
0 - 0
Prykarpattya Prykarpattya
ERT
Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
0 - 0
FC Uzhhorod FC Uzhhorod
ERT
Ahrobiznes Volochysk Ahrobiznes Volochysk
0 - 0
Obolon-Brovar Kiev Obolon-Brovar Kiev
UKRAYNA PREMİER LİGİ
İPT
Rukh Lviv Rukh Lviv
0 - 0
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
İPT
Metalist 1925 Kharkiv Metalist 1925 Kharkiv
0 - 0
Veres Rivne Veres Rivne
İPT
Zorya Luhansk Zorya Luhansk
0 - 0
FC Lviv FC Lviv
İPT
Olexandria Olexandria
0 - 0
SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
İPT
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
0 - 0
Chernomorets O. Chernomorets O.
İPT
Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
0 - 0
Desna Desna
İPT
Inhulets Inhulets
0 - 0
Minai Minai
İPT
FC Mariupol FC Mariupol
0 - 0
Vorskla Vorskla
URUGUAY PRİMERA - APERTURA
MS
Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado
0 - 1
Fenix Fenix
20:30
Rentistas Rentistas
- : -
Cerro Largo Cerro Largo
23:00
Club Nacional Club Nacional
- : -
Albion FC Albion FC
ÜRDÜN 1. LİGİ
17:30
Shabab Al Ordon Shabab Al Ordon
- : -
FC Ma'an FC Ma'an
20:00
Al-Wihdat Al-Wihdat
- : -
Sahab Sahab
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
MS
Zamora FC Zamora FC
1 - 0
Academia Puerto Cabello Academia Puerto Cabello
MS
Monagas SC Monagas SC
2 - 2
Estudiantes Merida Estudiantes Merida
22:00
UCV UCV
- : -
Deportivo Lara Deportivo Lara
YUNANİSTAN KUPASI
20:00
Panathinaikos Panathinaikos
- : -
PAOK PAOK
# TAKIMLAR O AV P
1 Trabzonspor 37 35 81
2 Fenerbahçe 37 30 70
3 İttifak Holding Konyaspor 37 21 67
4 Medipol Başakşehir 37 18 62
5 Aytemiz Alanyaspor 37 8 61
6 Fraport TAV Antalyaspor 38 7 59
7 Beşiktaş 37 8 58
8 VavaCars Fatih Karagümrük 37 -4 57
9 Adana Demirspor 37 6 52
10 Galatasaray 38 -2 52
11 Demir Grup Sivasspor 37 1 51
12 Kasımpaşa 37 8 50
13 Atakaş Hatayspor 37 -7 50
14 Yukatel Kayserispor 37 -6 47
15 Gaziantep FK 38 -8 46
16 GZT Giresunspor 37 -3 45
17 Çaykur Rizespor 38 -27 36
18 Altay 37 -16 34
19 Göztepe 37 -30 28
20 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 37 -39 20
# TAKIMLAR O AV P
1 Bereket Sigorta Ümraniyespor 35 25 67
2 MKE Ankaragücü 35 24 67
3 Royal Hastanesi Bandırmaspor 36 22 62
4 İstanbulspor 36 17 60
5 BB Erzurumspor 36 11 58
6 Eyüpspor 36 12 57
7 Yılport Samsunspor 36 8 51
8 Beypiliç Boluspor 36 -2 50
9 Manisa FK 36 1 49
10 Tuzlaspor 36 1 49
11 Altaş Denizlispor 36 -4 49
12 Ankara Keçiörengücü 35 -1 48
13 Gençlerbirliği 35 -8 48
14 Adanaspor 35 -1 45
15 Altınordu 36 -17 45
16 Bursaspor 35 -11 41
17 Kocaelispor 35 -12 41
18 Nasadoge Menemenspor 35 -14 38
19 Balıkesirspor 36 -51 12
# TAKIMLAR O AV P
1 Pendikspor Futbol 34 31 77
2 Amed Sportif Faaliyetler 34 8 57
3 TECO Karacabey Belediyespor 34 17 56
4 Isparta 32 Spor 34 11 55
5 Tarsus İdman Yurdu 34 9 55
6 Anagold 24Erzincanspor 34 17 54
7 Bucaspor 1928 34 8 53
8 Kırşehir Belediyespor 34 9 49
9 Ankara Demirspor 34 9 49
10 Weecoins Kırklarelispor 34 5 47
11 Şanlıurfaspor 34 9 46
12 Nazilli Belediyespor 34 -1 45
13 Uşakspor A.Ş. 34 -16 40
14 CriptoSwaps Zonguldak Kömürspor 34 -10 38
15 Pazarspor 34 -25 34
16 Akhisarspor 34 -22 31
17 Karatay Termal 1922 Konyaspor 34 -16 29
18 Eskişehirspor 34 -43 22
19 GMG Kastamonuspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Sakaryaspor 38 51 84
2 1461 Trabzon FK 38 31 74
3 Bodrumspor 38 34 72
4 Sivas Belediyespor 38 32 69
5 An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 38 15 66
6 Silahtaroğlu Vanspor FK 38 9 66
7 Çorum FK 38 17 65
8 Afjet Afyonspor 38 23 62
9 Ankaraspor 38 13 55
10 Somaspor 38 0 53
11 İnegölspor 38 -3 51
12 Etimesgut Belediyespor 38 -9 47
13 Serik Belediyespor 38 -8 45
14 Sarıyer 38 -9 43
15 Diyarbekirspor 38 -12 41
16 Adıyaman FK 38 -24 41
17 Turgutluspor 38 -31 37
18 Ergene Velimeşespor 38 -34 35
19 Niğde Anadolu FK 38 -39 29
20 Kahramanmaraşspor 38 -56 19
# TAKIMLAR O AV P
1 Manchester City 6 8 12
2 Paris St Germain 6 5 11
3 RB Leipzig 6 1 7
4 Club Brugge 6 -14 4